Karrier

Csatlakozz hozzánk! Légy a Smart Hotel Budapest**** csapatának tagja.

2019. májusában nyitottuk meg bor tematikájú okos boutique hotelünket. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

A Városligettől 700 méterre a Király utca sarkán a Lövölde téren elhelyezkedő négycsillagos szállodánk fiatalos, vidám és dinamikus Front Office csapata keresi új munkatársát. Dolgozz nálunk, szerezz értékes szakmai tapasztalatot, fejlődj velünk és légy szállodánk tökéletes házigazdája! Feel Welcome!

FRONT OFFICE – RECEPCIÓS MUNAKAKÖR

Főbb feladatok, munkák

Munkáddal biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez.

Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, kétműszakos munkarendben

vagy ha személyiségedhez, életviteledhez az jobban passzol, nappalos-éjszakás műszakban

Az álláshoz tartozó elvárások

Vendégek iránti szenvedély

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Jó problémamegoldó készség. Segítőkész, kedves, empatikus személyiség.

Csapatszellem. Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés.

Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szállodai SabeeApp program ismerete

További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

Színes, változatos munka

Fejlődési lehetőség

Motivált, tapasztalt kollégák; vidám, dinamikus csapat

Stabil munkahely

Küldd el önéletrajzodat a következő email címre vagy keress minket telefonon

tamas.gali@smarthotelbudapest.com

Cím: 1068 Budapest, Lövölde tér 4.

Telefon: +36303161751